Magnesium Liquid 20amp Zobrazit větší

Magnesium Liquid 20amp

MP00051

Nový produkt

Pro udržení výkonu při tvrdém tréninku.250mg magnézia v ampuli.

Více informací

Skladem

522 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Výrobce Multipower
Obsah balení 20 ampulek
Počet kusů 1 kus
Příchuť Bez příchutě

Více informací

Magnésiové pitné ampule pro udržení výkonu při tvrdém tréninku, se 250mg magnézia v ampuli . Tekutá forma pro velmi rychlou a dobrou vstřebatelnost. Praktické měkké plastové ampule s trhacím úzávěrem pro naprosto jednoduché použití (např. přímo při jízdě na kole).


Balení obsahuje 20 ampulí po 25ml

100ml obsahuje: 1 g magnésium citrátu.

Doporučené dávkování: 1 ampule denně před sportovním výkonem, případně jednu pohotovostní mějte stále při sobě a při prvních příznacích křeče ji okamžitě vypijte!!! MAGNESIUM LIQUID

Magnesiové ampule pro udržení výkonu při tvrdém tréninku.
Magnesium - hořčík - je životně důležitá minerální látka pro lidský orgamismus. Má významnou funkci v látkové výměně a ovládá zhruba 300 enzymů.

Právě sportovci by měli dbát na dostatečný přísun hořčíku, protože mají vyšší potřebu, v důsledku zvýšené činnosti látkové výměny. Nedostatek hořčíku může být faktorem limitujícím výkon. Protože je hořčík nezbytný také pro látkovou výměnu proteinů, má zvýšený přísun proteinů vliv i na spotřebu hořčíku. Kromě toho se velké množství hořčíku ztrácí potem při tvrdém tréninku nebo v teplém počasí. Proto je denní dávka aktivního sportovce vyšší, než stanovená norma 300 - 500 mg hořčíku.

Deficit hořčíku v organismu se projevuje nejen sníženým výkonem, ale také v podobě poruch neuromuskulárních funkcí a svalovými křečemi. To vše jsou jevy, kterým by se mělo zabránit při body-building a ve fitness-sportu. Sport baví pouze toho, kdo může trénovat bez problémů. Proto je vhodné doplňovat denní jídelníček ampulemi Magnesium Liquid. Vzhledem k jeho kapalné formě se zvláště dobře vstřebává a hodí se výborně nejen k pokrytí zvýšené spotřeby hořčíku, ale i jako prevence proti jeho nedostatku.

Průměrné nutriční hodnoty ve 100ml % RDA 25ml % RDA*
Energetická hodnota 171 kJ
40 kcal
  43 kJ
10 kcal
 
Bílkoviny < 0,1 g   < 0,01 g  
Sacharidy 4 g   1 g  
Tuky < 0,1 g   < 0,1 g  
Magnesium 1000 mg 333 250 mg 83

* doporučené denní dávky

Recenze

Žádný názor zákazníka pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Magnesium Liquid 20amp

Magnesium Liquid 20amp

Pro udržení výkonu při tvrdém tréninku.250mg magnézia v ampuli.