WN B-Calm ANTISTRES SUPER + ASHWAGANDHA 60 cps. Zobrazit větší

Webber Naturals B-Calm ANTISTRES SUPER + ASHWAGANDHA 60 cps.

LG00039

Nový produkt

Komplexní protistresová formule se silným adaptogenem, v jedné kapsli standardizovaných 6mg withanolidů. Kvalitní výrobek kanadské značky Webber Naturals.

Více informací

Skladem

437 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Výrobce Webber Naturals
Obsah balení 60 kapslí
Počet kusů 1 kus
Příchuť Bez příchutě

Více informací

Zvýšené a vysoké dávky B-komplexu jsou potřebné nárazově v intervalu dnů až týdnů při stavech vysoké fyzické a psychické zátěže (profesionální sport, náročné zkouškové období u studentů, profese extrémně náročné na fyzickou a psychickou zátěž, u specifických nemocí na doporučení lékaře). Trvalé soustavné užívání vysokých dávek není potřebné, běžné pro aktivní dnešní život postačující jsou dávky vitamínu B-komplexu obsažené v multivitamínových  preparátech  řady MULTI SURE  Webber Naturals. Pokud je třeba silnější preparáty užívat trvaleji, konzultujte to prosím vždy  se svým lékařem nebo přislušně  odborně vzdělaným nutričním konzultantem.

Přídavek  standardizovaného extraktu withanolidů z indického ženšenu - adaptogenu považovaného za silnější než jiné odrůdy ženšenu - umožní zvýšit vytrvalost a odolnost organismu při stavech déletrvajícího psychického a fyzického vypěti organismu.

Vyjímečná antistresová kombinace vitamínů a minerálů vhodná při stavech úzkosti, depresích, nespavosti, stresu. Použití pro osoby s arterosklerozou, s hypertenzí, v období menopauzy, pro zdravý stav jater, dásní, pokožky, vlasů a nehtů, při onemocnění prostaty, při zvýšené nebo snížené funkci štítné žlázy. Dodává potřebné výživné látky organizmu vystavenému zvýšené psychické zátěži, zlepšuje psychickou pohodu, výkonnost a energii. Vyjímečná a komplexní formule vitamínů B.  Tato patentovaná směs  je ideální způsob, jak doplnit potřebné živiny, které se neustále vynakládají  na denní bázi.
 
Obsah: 60 kapslí

Dávkování: 1 kaplse denně s jídlem

Složení - 1 kapsle obsahuje:

 • Sensoril - 75mg
  • standardizovaný extrakt z kořene a listů ashwagandhy - 8%  withanolidů  =  6mg/1 cps
 • Vitamin B1 - 50mg
 • Vitamin B2 - 50mg
 • Vitamin B3 - 50mg
 • Vitamin B6 - 50mg
 • Vitamin B12 - 50mcg
 • Kyselina listová - 1mg
 • Pantothenic Acid - 50mg
 • Biotin - 50mcg
 • Inositol - 50mg
 • Choline Bitartrate - 50mg
Účinky:
 1. Protizánětlivý - vědci prokázali na zvířatech, že ashwagandha má silné protizánětlivé vlastnosti srovnatelné či dokonce větší než aspirin nebo kortikoidy (stejně účinné jako kortikoidy při akutních zánětech, poloviční účinnost kortikoidů při chronických zánětech). Tyto vlastnosti dávají oprávnění k použití při artritidě (zánětu kloubů) či jiných zánětlivých onemocněních.
 2. Adaptogenní, protistresový a protiúnavový účinek - ashwagandha zvyšuje toleranci k rozličným stresorům (např. mentálním, fyzickým či vlivům životního prostředí). Mnoho studií prokázalo, že ashwagandha je účinnější adaptogen na stres než ženšen. Pacienti trpící chronickým únavovým syndromem prokazovali 45% zlepšení symptomů během užívání ashwagandhy.
 3. Regulace imunitního systému - důkazy naznačují, že ashwagandha je schopna obojí - posílit oslabený imunitní systém a utlumit nadměrně aktivovaný. Novější výzkumy teoreticky nabízejí velký potenciál využití ashwagandhy při autoimunitních onemocněních jako revmatoidní artritida, roztroušená skleróza, lupus atd.
 4. Antimikrobiální účinek - vědci prokázali, že v bylině obsažené withanolidy mají značný protibakteriální, protivirový a protiplísňový účinek. Též mnoho studií poukázalo na schopnost withanolidů ochraňovat buňky.
 5. Srdeční a cévní tonikum - withanolidy mají vliv na kontraktilitu srdeční svaloviny a mají schopnost se příznivě podílet na regulaci krevního tlaku.

Upozornění: výrobek není určen pro děti. Uchovejte na suchém a chladném místě. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy.

Výrobce: WN Pharmaceuticals Ltd., Kanada

Recenze

Žádný názor zákazníka pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Webber Naturals B-Calm ANTISTRES SUPER + ASHWAGANDHA 60 cps.

Webber Naturals B-Calm ANTISTRES SUPER + ASHWAGANDHA 60 cps.

Komplexní protistresová formule se silným adaptogenem, v jedné kapsli standardizovaných 6mg withanolidů. Kvalitní výrobek kanadské značky Webber Naturals.