WN B-Komplex Forte Extra 80 cps. Zobrazit větší

Webber Naturals B50 Komplex 80 cps.

LG00016

Nový produkt

Protistresová formule při vysoké psychické a fyzické zátěži. Kvalitní výrobek kanadské značky Webber Naturals.

Více informací

Skladem

282 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Výrobce Webber Naturals
Obsah balení 80 kapslí
Počet kusů 1 kus
Příchuť Bez příchutě

Více informací

Zvýšené a vysoké dávky B-komplexu jsou potřebné nárazově v intervalu dnů až týdnů při stavech vysoké fyzické a psychické zátěže (profesionální sport, náročné zkouškové období u studentů, profese extrémně náročné na fyzickou a psychickou zátěž, u specifických nemocí na doporučení lékaře). Trvalé soustavné užívání vysokých dávek není potřebné, běžné pro aktivní dnešní život postačující jsou dávky vitamínu B-komplexu obsažené v multivitamínových  preparátech  řady MULTI SURE  Webber Naturals. Pokud je třeba silnější preparáty užívat trvaleji, konzultujte to prosím vždy se svým lékařem nebo přislušně odborně vzdělaným nutričním konzultantem.


B vitamíny mají klíčovou funkci v metabolismu a jsou nutné pro zdravý nervový systém, zdravou pleť, oči, játra a membrány sliznic.

B 50 je směs důležitých vitamínů B v kombinaci s dalšími faktory výživy pro lepší energii. B vitamíny sehrávají klíčovou úlohu při vyrovnávání metabolizmu a jsou nevyhnutelné pro zdravý nervový systém a zdravou kůži, oči, játra a sliznici a působí jako katalyzátory. Použití na doplnění vitamínů B při jejich nedostatku, při zvýšení funkce štítné žlázy, při zdlouhavých onemocněních trávícího ústrojí, při dlouhodobém duševním stresu, při únavě, při prudkém poklesu hmotnosti, u pacientů s jednostrannou výživou, na podporu krvetvorby. Pomáhá překonat stresy, zvyšuje energii, zlepšuje paměť, urychluje hojení kožních defektů, ran a sliznic, při anémii, nechutenstvu, nervozitě atd.
 
Obsah: 80kapslí

Dávkování: dospělí  1 kapsle  denně.

Složení - 1 kapsle obsahuje:

  • Vitamin B1 - 50mg
  • Vitamin B2 - 50mg
  • Niacinamide - 50mg
  • Vitamin B6 - 50mg
  • Vitamin B12 - 50mcg
  • Biotin - 60mcg
  • Kyselina listová - 1mg
  • Pantothenic Acid - 50mg
  • Choline Bitartrate - 50mg
  • Inositol - 50mg

Upozornění: Uchovejte na suchém a chladném místě. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy.

Výrobce: WN Pharmaceuticals Ltd., Kanada.

Recenze

Žádný názor zákazníka pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Webber Naturals B50 Komplex 80 cps.

Webber Naturals B50 Komplex 80 cps.

Protistresová formule při vysoké psychické a fyzické zátěži. Kvalitní výrobek kanadské značky Webber Naturals.